Інтернет-магазин підлогових покриттів STROYMALL

Сучасні високі вимоги до якісних ремонтів стали визначальними тенденціями розвитку будівельного ринку. Конкурентоспроможними стали доступні матеріали для підлоги, що володіють усіма сертифікатами якості і відмінною репутацією. Тільки такі підлогові покриття можна купити в нашому магазині. Рекомендуємо вам широкий вибір товару: ламінату, лінолеуму, ковроліну, вінілової підлоги; а також сантехніку, кахель. Ми є офіційними дилерами відомих на ринку торгових марок: BALTERIO, EGGER, CLASSEN, UNILIN, IVC GROUP, KRONO ORIGINAL, KRONOTEX, GOLDEN TILE, ATEM.Створити вам в будинку ні з чим незрівнянну атмосферу затишку і краси. Цінова політика нашої компанії дозволяє вибрати продукцію по різних платіжних можливостях.

Магазин підлогових покриттів STROYMALL реалізує тільки оригінальні товари з найбільших заводів - виробників, ціни на яких нижче, ніж у конкурентів, через тривалі контрактів з ними. Робота на пряму з заводами виключає придбання дрібних товарів, тому ви купуєте все з офіційною гарантією.

Замовлення не займе багато часу - у нас можна цілодобово купити підлогове покриття онлайн !!!! І ми доставляємо ваше замовлення в будь-яку точку України. З вигідними умовами доставки можна ознайомитися у нас на сайті. Команда інтернет - магазину підлогового покриття із задоволенням поділяться з вами інформацією про наші товари, дадуть відповідь на всі поставлені питання, допоможуть визначитися з вибором, необхідною кількістю продукції, опис якої представлено на сторінках сайту. Для постійних клієнтів діє система знижок, організовуються акції і розпродажі окремих категорій товарів. Ви отримаєте якісний товар за вигідними цінами, який успішно прослужить вам десятки років.

Вибравши магазин STROYMALL ви отримаєте:

  • зручний час доставки
  • зручні способи оплати
  • економію часу і грошей
  • сучасне і доступне підлгове покриття
  • екологічно бездоганну продукцію
  • професійну консультації фахівців

Будемо раді співпраці.